Čo by ste sa chceli na WordCamp Bratislava dozvedieť

Nebudeme to ďalej naťahovať. Čaká nás už piaty rok neoficiálnej WordPress konferencie na Slovensku. Tento rok pod názvom WordPress Bratislava! Áno, hádaš správne, nepojde o jediný WordCamp na Slovensku tento rok ;) Napriek tomu si určite nenechaj ujsť túto skvelú akciu a preto na sobotu 23.4. a nedeľu 24.4. si neplánuj žiadny program.

Konferenciu WordPress Bratislava organizujú členovia WordPress komunity pre všetkých fanúšikov aj profesionálov tohto open source systému. Cieľom tohtoročnej konferencie je osloviť aj úplnych nováčikov. Ale taktiež informovať o novinkách, zaujímavostiach a inováciách zo sveta WordPress. Prednášať budú tí najlepší z najlepších slovenských spíkrov. Nemajte obavu, pokiaľ neovládate WordPress na profesionálnej úrovni. Prednášky rozdelíme do viacerých úrovní. Nebudú sa týkať iba samotného WordPress.

Budeme radi, ak nám napíšeš, čo by si sa na WordCamp Bratislava chcel dozvedieť ty. Aké témy ťa zaujímajú, témy, o ktorých by si sa chcel dozvedieť viac.

Okrem skvelých prednášok od popredných WordPress expertov bude čas aj na networking s členmi lokálnej komunity.

Odložili sme si aj pár lístkov, ktoré si nenecháme len tak v šuplíku. Zapoj sa do niektorej z pripravovaných sútaží a vyhraj lístok zadarmo. Čo bude potrebné pre to urobiť? Dozvieš sa včas :) Prihlás sa na odber noviniek alebo sa pridaj k nam na Facebook a budeme ťa o všetkom dôležitom informovať.