Partneri

PLATINUM

Webglobe – Yegon

Webglobe – Yegon patrí medzi popredných poskytovateľov hostingových služieb na Slovenku. Skvelú dostupnosť a vysokú spoľahlivosť využívajú najmä podnikatelia a ich biznis weby. V ich portfóliu nájdete hosting pre všetky weby – od zdieľaného webhostingu, cez virtuálne servery až po cloudové služby. Samozrejmosťou je aj špeciálny zdieľaný webhosting vyladený pre WordPress.

Podporu komunity potvrdzujú opakovanou účasťou na WordCampe a lokálnych meetupoch. Pre účastníkov WordCamp Europe 2016 dokonca pripravili obojsmerný odvoz z Bratislavy do Viedne zadarmo.

WooCommerce

WooCommerce is the fastest growing eCommerce software/platform, powering over 30% of all eCommerce stores with over 1 million active installations. It is is built to integrate seamlessly with WordPress, making it the obvious eCommerce choice for existing WordPress users and connects you to the fast-growing WordPress ecosystem which now powers over 25% of all websites on the internet.

With WooCommerce you can start with all the basic tools that any small business would need to start selling online, including product setup, payments, shipping options, and sales reports and as your business grows choose from over 300 premium add-ons available including additional payment processors, shipping methods, inventory systems and marketing tools anyone to sell anything, anywhere from real products and digital downloads to subscriptions, content and even your time.

In July 2015, WooCommerce was acquired by Automattic, the creators of WordPress.com which serves more than 15.8 billion pages a month and also the creators of other popular WordPress services including Akismet, Jetpack, and VaultPress. We look forward to growing WooCommerce to achieve even greater things together with Automattic.

Jetpack

Jetpack is a free WordPress plugin that simplifies managing your sites. This single plugin enables Photon (a global CDN for images), uptime monitoring, brute force protection, traffic-boosting tools, single sign on, multiple-site management, and automatic or bulk plugin updates. Additionally Jetpack includes several features that help you customize the look and feel of your site without installing other tools. More information can be found at jetpack.com.

GOLD

GoDaddy

GoDaddy’s mission is to radically shift the global economy toward small businesses by empowering people to easily start, confidently grow and successfully run their own ventures. With more than 12 million customers worldwide and 57 million domain names under management, GoDaddy gives small business owners the tools to name their idea, build a beautiful online presence, attract customers and manage their business.

Bluehost

Bluehost has been a WordPress partner since 2005 and powers over 1 million WordPress sites worldwide. Their objective is to help customers, whether novice or pro, create a thriving online presence at an affordable price. With a team of in-house tech experts available 24/7, Bluehost dedicates time and resources to providing the best support and services in the industry. Join millions of other site owners and see what Bluehost can do for you and your online presence.

Webikon

Slobodná firma, v ktorej od roku 2007 vytvárajú moderné dizajny na mieru, moduly a aplikácie postavené na jednom z najlepších redakčných systémoch sveta – WordPress.

Že žijú tým, čo robia svedčia nielen ich výsledky a referencie, ale aj organizovanie mesačných stretnutí nadšencov WordPress meetup, každoročnej konferencie WordCamp Slovensko a tento rok aj WordCamp Europe.

Webikon sú tí, ktorí robia, žijú a ľúbia WordPress.

WebSupport

WebSupport sa už viac ako 13 rokov stará o bezchybný chod 20 000 WordPress stránok, vrátane tých najväčších na Slovensku. Vďaka tomu presne vie, čo WordPress potrebuje. Zoptimalizovali nastavenia serverov, helpdesk pozná tie najlepšie triky na nastavenia a inštalácia trvá len pár sekúnd. Ak hľadáte miesto pre Váš WordPress, tak ste ho práve našli.

ELBIA

ELBIA je popredný slovenský poskytovateľ webhostingových a serverových služieb. Od roku 2007 pomohla stovkám klientov, zaregistrovala tisícky domén a vyhovela miliónom požiadaviek. Popri hostingových a doménových produktoch prevádzkuje aj špičkovú cloudovú platformu na poskytovanie vlastných webhostingových služieb. Sponzoringom komunitných akcií a finančnou a materiálnou podporou open source softvéru prispieva k rozvoju hlavne slovenského webového priestoru.

SILVER

Impact HUB

Od Amsterdamu cez Johannesburg, Singapur a San Francisco až po Bratislavu. Impact HUB je medzinárodná platforma coworkingov zameraná na podporu inovatívnych a spoločensky prospešných nápadov. Prvý THE HUB vznikol v roku 2005 v Londýne. Mladí študenti a inovátori vytvorili komunitu ľudí, ktorá chcela prinášať svojou prácou pozitívne zmeny spoločnosti. Dnes sme v 63 krajinách sveta a máme viac ako 10000 členov. Vytvárame jedinečný ekosystém zdrojov, inšpirácie a príležitostí pre spoluprácu.

WPML

WPML premení webové stránky WordPress na viacjazyčné. Funguje s doplnkami na ukladanie, SEO a e-komerciu a umožňuje vytvoriť kompletne viacjazyčné stránky. WPML posilní jednoduché blogy ako aj firemné a podnikové stránky.
WPML umožňuje používateľom preložiť na stránke všetko: obsah, ponuky, miniaplikácie a dokonca texty v motíve a doplnkoch. WPML sa využíva na viac než 500 000 komerčných webových stránkach po celom svete. Ďalšie informácie o možnostiach viacjazyčných stránok nájdete na stránke WPML.org

Hľadáme talenty. Ak ste inteligentný programátor, budeme radi, ak sa s nami spojíte na tejto stránke: http://wpml.org/home/were-hiring/.

WPML turns WordPress websites multilingual. It works with caching, SEO and E-Commerce plugins, and allows the building of complete multilingual sites. WPML powers simple blogs as well as corporate and enterprise sites.
WPML allows users to translate everything in the site, including content, menus, widgets and even theme and plugin texts. WPML powers over 500,000 commercial websites from all over the world. More information about going multilingual can be found at WPML.org

We are looking for talent. If you are a smart programmer you are welcome to contact us here: http://wpml.org/home/were-hiring/.

BRONZE / MEDIÁLNY PARTNER

StartitUP

Startitup.sk je startupový komunitný portál. Je štartovacou čiarou pre množstvo mladých ľudí. Takých, ktorí chcú zatriasť týmto svetom a ukázať že aj na Slovensku a v Čechách sú šikovní ľudia. Startitup je taktiež výnimočný tým, že je tu všetko zadarmo. Od nájdenia kvalitného freelancera pre tvoj startup, cez listovanie a odpromovanie tvojho startupu až po možnosť získať pracovnú pozícu v startupe. To všetko a množstvo ďalších fičúr nájdeš pod jednou strechou na Startitup.sk.

PC REVUE

Technologický magazín PC REVUE je určený pre širokú verejnosť. Vychádza už 23 rokov a za ten čas si vybudoval vedúcu pozíciu na trhu médií zameraných na digitálne technológie. Podľa údajov nezávislých prieskumných agentúr má PC REVUE dlhodobo vedúce postavenie medzi odbornými magazínmi, ale aj všeobecnými spoločensko-ekonomickými týždenníkmi a mesačníkmi s prílohou o IT.

podnikam.sk

Všetko o podnikaní

robime.it

Robime.it je portál pre IT ľudí, ale aj pre tých, ktorí s IT úzko spolupracujú – konzultanti, finančníci, obchodníci, personalisti, marketéri, apod. Nájdete u nás pracovné ponuky, tipy a rady ako sa ďalej posunúť v kariére a pohľad do sveta informačných technológii.

ePodnikanie.sk

ePodnikanie.sk je portál zameraný na internetové podnikanie, online marketing a zarábanie peňazí cez internet. Na stránke nájdete užitočné tipy a informácie potrebné pri budovaní, alebo vylepšovaní internetového biznisu.

tvorbastranky.sk