Organizátori

Štefan Čudai

Java developer so slabosťou pre WordPress. Venuje sa tvorbe nástrojov uľahčujúcich prácu s WooCommerce e-shopmi. Používa WooCommerce REST API a Java technológie. Zúčastňuje sa WordPress meetupov v Bratislava a organizuje meetupy v Nitre.
@stcudai

Katarína Novotná

Venujem sa WordPressu už nejaký ten piatok. Môžete ma stretnúť na pravidelných WordPress meetupoch v Bratislave, ktoré pomáham aj organizovať.

Peter Peržo

Online marketér, ktorý má rád rýchle autá, kľukaté cesty a vôňu spáleného benzínu. Na WordPress práve pripravuje nový web o autách.

Milan Majtan

Bc. Milan Majtán BSBA – skúseností sila, venuje sa marketingu so zameraním na copywriting. Budovaniu portálu pomocvobchode.sk, ktorého úlohou je pomáhať malým obchodom prežiť v konkurencii super a hypermarketov. Najväčší životný úspech – montovanie Bentley :)

Monika Purgiová

Milovníčka dobrého vína a hudby.

Patrícia Somorovská

Študentka marketingovej komunikácie sa okrem marketingu a copywritingu venuje aj maľovaniu a foteniu. Viac ako kino ju bavia galérie a cestovanie.

Martin Tomášek

Študuje aplikovanú informatiku v Nitre, popritom sa venuje WordPressu, grafike a webdizajnu. Zúčastňuje sa WordPress meetupov v Nitre a každému odporúča prísť zúčastniť sa WordCamp konferencie :)

Tomáš Dexter

WordPress samouk